Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (завтра, 29.06)
ПП "Компания "Венец"
+380 (67) 430-45-76
+380 (73) 430-45-76
+380 (43) 267-34-30
Отзывы о компании ПП "Компания "Венец"
Дмитро П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
:-) дякуємо щиро
Ярослав С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо. На скільки зможемо - допоможемо.
Татьяна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Чудово. Приємно. Працюємо !
Пискун С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Арсен Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Приємно. Одразу стало тепліше на душі.
Віталій Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олексій С.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовив у суботу, продавець зв'язався у понеділок, прислав реквізити для оплати, я заплатив за товар, але за деякий час продавець повідомив мені, що роз'єм на товарі не такий, як на фото на сайті продавця, і іншого немає. Я відмовився, бо мені був потрібен товар саме той, що на фото, продавець швидко повернув оплату за товар. Продавець швидко реагує на повідомлення і проблему, але фото товару не відповідає дійсності.
Комментарий продавца
Все вірно вказано клієнтом. Так все і було. Справді іноді бувають помилки. Намагаємось виправляти. Над цим працюють окремі люди. Але селяві.
Николай П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Нам дуже приємно !
Микола С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за гарний відгук.
игорь п.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре
Комментарий продавца
Дякуємо. В цих складних умовах важко працювати якісно.
:-) дякуємо щиро
Дякуємо. На скільки зможемо - допоможемо.
Чудово. Приємно. Працюємо !
Приємно. Одразу стало тепліше на душі.
Замовив у суботу, продавець зв'язався у понеділок, прислав реквізити для оплати, я заплатив за товар, але за деякий час продавець повідомив мені, що роз'єм на товарі не такий, як на фото на сайті продавця, і іншого немає. Я відмовився, бо мені був потрібен товар саме той, що на фото, продавець швидко повернув оплату за товар.
Продавець швидко реагує на повідомлення і проблему, але фото товару не відповідає дійсності.
Все вірно вказано клієнтом. Так все і було. Справді іноді бувають помилки. Намагаємось виправляти. Над цим працюють окремі люди. Але селяві.
Нам дуже приємно !
Дякуємо за гарний відгук.
Все добре
Дякуємо. В цих складних умовах важко працювати якісно.