Кошик
81 відгук
ПП "Компания "Венец"
+380 (67) 430-45-76
+380 (73) 430-45-76
+380 (43) 267-34-30

Модуль SFP WDM 1000 SC 1310nm 3 км

  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб

543,40 грн

Показати оптові ціни
+380 (67) 430-45-76
  • +380 (73) 430-45-76
  • +380 (43) 267-34-30
  • +380 (43) 267-34-14
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модуль SFP WDM 1000 SC 1310nm 3 кмНемає в наявності
543,40 грн
+380 (67) 430-45-76
  • +380 (73) 430-45-76
  • +380 (43) 267-34-30
  • +380 (43) 267-34-14
Інформація для замовлення
  • Ціна: 543,40 грн
  • Спосіб упаковки: новий товар, повна заводська упаковка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner