Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 29.06).
ПП "Компания "Венец"
+380 (67) 430-45-76
+380 (73) 430-45-76
+380 (43) 267-34-30
Відгуки про компанію ПП "Компания "Венец"
Дмитро П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
:-) дякуємо щиро
Ярослав С.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо. На скільки зможемо - допоможемо.
Татьяна С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Чудово. Приємно. Працюємо !
Пискун С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Арсен Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Приємно. Одразу стало тепліше на душі.
Віталій Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олексій С.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив у суботу, продавець зв'язався у понеділок, прислав реквізити для оплати, я заплатив за товар, але за деякий час продавець повідомив мені, що роз'єм на товарі не такий, як на фото на сайті продавця, і іншого немає. Я відмовився, бо мені був потрібен товар саме той, що на фото, продавець швидко повернув оплату за товар. Продавець швидко реагує на повідомлення і проблему, але фото товару не відповідає дійсності.
Коментар продавця
Все вірно вказано клієнтом. Так все і було. Справді іноді бувають помилки. Намагаємось виправляти. Над цим працюють окремі люди. Але селяві.
Николай П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Нам дуже приємно !
Микола С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук.
игорь п.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре
Коментар продавця
Дякуємо. В цих складних умовах важко працювати якісно.
:-) дякуємо щиро
Дякуємо. На скільки зможемо - допоможемо.
Чудово. Приємно. Працюємо !
Приємно. Одразу стало тепліше на душі.
Замовив у суботу, продавець зв'язався у понеділок, прислав реквізити для оплати, я заплатив за товар, але за деякий час продавець повідомив мені, що роз'єм на товарі не такий, як на фото на сайті продавця, і іншого немає. Я відмовився, бо мені був потрібен товар саме той, що на фото, продавець швидко повернув оплату за товар.
Продавець швидко реагує на повідомлення і проблему, але фото товару не відповідає дійсності.
Все вірно вказано клієнтом. Так все і було. Справді іноді бувають помилки. Намагаємось виправляти. Над цим працюють окремі люди. Але селяві.
Нам дуже приємно !
Дякуємо за гарний відгук.
Все добре
Дякуємо. В цих складних умовах важко працювати якісно.